احتمال رسیدن قیمت اتریوم به 180 دلار در آینده نزدیک
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۲۷۸ افزودن دیدگاه

اتریوم امروزه یکی از ارزهای دیجیتالی ای می باشد که توانسته با پیشرفت چشمگیر خود جایگاه دوم را نسیب خود کند و از بسیاری از ارزهای دیگر پیشی بگیرد و قیمت آن امروز 14 مهر 98 حدود 176 دلار می باشد که به عقیده بسیاری از تحلیل گران در آینده نزدیک اتریوم می تواند با عبور از مرز 180 دلار پیشرفت بسیاری بکند.

افزایش قیمت اتریوم
 در ماه های اخیر یکی از ارزهایی که توانسته درصد بسیاری از مبادلات بازار را در اختیار خود درآورد و بسیار نیز در میان مردم شایع و محبوب شود اتریوم می باشد.تحلیل گران و صاحب نظران این حوزه عقیده دارند زمانی که قیمت اتریوم به 180 دلار برسد تازه شروع حرکت این ارز می باشد و بسیاری نیز بر این باورند اتریوم می تواند در آینده ای نه چندان دور جای بیت کوین را نیز بگیرد و جایگاه خود را از دوم به اول برساند که این امر می تواند تغییرات زیادی را در حوزه ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده به وجود بیاورد.
با پیشرفت این ارز یکی از مواردی که در حوزه اتریوم افزایش پیدا می کند سرمایه گذاری ها و مبادلات آن می باشد که می تواند بسیار سودآور باشد اما تحلیل گران به سرمایه گذارانی که می خواهند بر روی این ارز سرمایه گذاری کنند هشدار می دهد که زیاد از روند صعودی این ارز هیجان زده نشوند زیرا در عین پیشرفت ممکن است طی یک مدت بسیار کوتاه قیمت آن افت بسیاری بکند.
اتریوم در چند ماه اخیر توانسته در بازار معاملات گسترده ای را پیش ببرد که این امر به دلیل افت قیمت بیت کوین به پایین تر از 8000 دلار می باشد که این امر می تواند یکی از علائمی باشد که نشان می دهد اتریوم با پتانسیلی که دارد می تواند در آینده جایگاه بیت کوین را از آن خود کند.
نرخ معاملات اتریوم در هفته های اخیر از 167 دلار شروع و تا نزدیک 180 پیش رفته است که این امر می تواند ثابت کند به زودی قیمت این ارز به صورت قطعی از مرز 180 دلار عبور می کند و تحلیل گران احتمال پایین آمدن قیمت آن و عبور از خط 180 دلار را کم می دانند.

بیت کوین در برابر اتریوم

بیت کوین در برابر اتریوم

در بازار امروز این دو ارز را نمی توان با یکدیگر مقایسه کرد و اختلاف بسیاری نیز با یکدیگر دارند به صورتی که امروزه بیت کوین با قیمت حدود 8000 دلار و اتریوم با قیمت حدود 180 دلار معامله می شود.با وجود اختلاف زیاد میان این دو ارز بسیاری از تحلیل گران بر این باروند که اتریوم می تواند با تحلیل های صورت گرفته به یک باره پیشرفت چشمگیری کند همچنین بسیاری از تحلیل گران بیت کوین بر این عقیده اند بیت کوین در حال افت قیمت و سقوط می باشد که این مورد نیز می تواند احتمال گرفتن جایگان بیت کوین توسط اتریوم رو دو چندان کند.

احتمال افت قیمت اتریوم 

افت قیمت اتریوم

با اینکه همه علائم نشان دهنده رشد چشمگیر اتریوم در آینده نزدیک می باشد اما تحلیل گران امکان افت آن را نیز می دهند که بسیاری از آن ها بر این عقیده اند یک انفجار می تواند باعث افت قیمت شدید آن شود.
رشد و افت قیمت اتریوم با وجود نظرات بسیار تحلیل گران باز هم به صورت قطعی نمی باشد و باید مشاهده کرد نرخ آن در هفته ای آینده به چه شکل می باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب