ریپل بیش از 50 درصد از معاملات ارزی را در یک روز به خود اختصاص داد
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۳۱۰ افزودن دیدگاه

ریپل یکی از ارزهای دیجیتالی ای می باشد که در جایگاه سوم قرار دارد و توانسته با حجم بالای تعداد معامله روزانه خود بسیار محبوب شود.در حال حاظر تعداد معملات روزانه ریپل تقریبا به 1.6 میلیون می رسد که این یک عدد شگفت انگیز  برای ریپل می باشد.

معاملات روزانه 1.6 میلیونی

طبق گزارش های ارائه شده توسط BitInfoCharts معاملات روزانه ریپل اکنون بیش از 50 درصد از کل معاملات ارزهای رمزنگاری شده را طی 24 ساعت به خود اختصاص می دهد.پس از ریپل اتریوم در جایگاه دوم قرار دارد و این در حالی می باشد که بیت کوین و بیت کوین اس وی در جایگاه سوم قرار دارند.
در 21 اکتبر ریپل در حال پردازش حدود 730000 معاملات روزانه بود و این در حالی می باشد که تنها در هشت روز بعد سومین ارز محبوب در جهان شد که عدد معاملات آن به 1.6 میلیون در روز رسید که این امر بدین معنا می باشد ریپل افزایشی بیش از 100 درصد در کمتر از یک هفته داشت که از آن زمان به بعد ریپل بیشترین آمار روزانه را در معاملات دارد و تا به حال نیز ارزی نتوانسته است از عدد ریپل بالاتر برود.
سوالی که در این باره وجود دارد این می باشد که دلیل رشد سریع  ریپل چه می باشد که لازم به ذکر است مشخص نیست چه چیزی باعث افزایش معاملات روزانه ریپل می شود اما گمانه زنی هایی درباره آن وجود دارد که یکی از دلایل رونق ناگهانی و رشد آن می تواند رویداد Swell توسط ریپل در ماه آینده باشد.همچنین علاوه بر آن یکی از دلایل دیگر آن احتمال همکاری ریپل با سرویس پرداخت Moneygram می باشد که می تواند روش پرداخت و خرید ریپل را دچار تغییراتی بکند.
 بر خلاف این وقایع بسیاری از صاحب نظران نیز اعتقاد دارند به احتمال زیاد اتفاق قابل توجهی پشت صنحه اتفاق افتاده است زیرا این رشد ناگهانی نمی تواند به دلیل اتفاقات معمولی باشد.
قیمت ریپل در حال حاظر حدود 0.302 دلار می باشد که روز به روز نیز این عدد در حال افزایش می باشد.

رشد تعداد معاملات روزانه ریپل

پیوستن ریپل به بلاک چین

در ماه اکتبر ریپل اعلام کرد که به انجمن بلاک چین پیوسته است.پیوستن ریپل به بلاک چین می تواند اثرات مثبتی را برای ریپل به همراه داشته باشد.در واقع این انجمن یک سازمان غیر انتفاعی است که متشکل از طرفداران بلاک چین می باشد و قصد دارند بلاک چین را در سراسر جهان گسترش دهند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب