عضو سابق کنگره آمریکا اولین بیت کوین خود را دریافت کرد
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۲۷۶ افزودن دیدگاه

طبق گزارش های انجام شده ران پال عضو سابق کنگره تگزاس و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اولین بیت کوین خود را از عضو هیئت مدیره بنیاد بیت کوین بابی لی در تاریخ 28 اکتبر دریافت کرد.

ران پال صاحب کیف پول بیت کوین با روکش طلا!

عضو سابق کنگره آمریکا اولین بیت کوین خود را دریافت کرد

بابی لی درباره هدیه ای که به اون داده خاطرنشان کرده است که این هدیه بیت کوین می باشد که در یک کیف پول با روکش طلا که توسط شرکت وی Ballet Crypto می باشد بارگزاری شده است.همچین لی در ادامه در پاسخ به سوالات افزود که سافرشی کردن کیف پول و روکش طلا به دلیل جلب توجه بیشتر ران پال بوده است به همین دلیل سعی کرده ایم کیف پولی خاص با رنگ طلا را در اختیار ایشان قرار دهیم.این کیف پول دارای شماره سریال ویژه AA000820 می باشد که این امر نیز به دلیل روز تولد پال بوده که با آن مطابقت داشته باشد و همچنین دلیل استفاده از رنگ طلایی نیز این بود که به گفته او پال عاشق رنگ طلایی می باشد.
کیف پول هایی که توسط شرکت لی تولید می شود در واقع کیف پول های فیزیکی و غیر الکترونیکی می باشند که قالب آن ها شبیه به کارت های اعتباری می باشد و برای استفاده از آن کیف پول نیز یک عبارت پایین کارت نوشته شده است که در واقع زیر یک لایه قابل خراش قرار داده شده است.
سوالی که ممکن است پیش بیاید این می باشد که لی چگونه این هدیه را به پال داد که در واقع او این هدیه را در مراسمی که در اجلاس لایت کوین 2019 برگزار شد که همچنین بنیان گذار لایت کوین چارلی لی نیز حضور داشت به او داد.همچنین آن ها در این اجلاس گفتند که هر سه آن ها ایده های خاص مشترکی داریم.او در این باره گفت همه ما لیبرترینیسم هستیم و به آزادی شخصی اعتقاد داریم.
پال با این دریافت و استقبال از این هدیه ثابت کرد که حامی ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده می باشد و همچنین طرفدار فناوری بلاک چین می باشد و اعتقاد دارد باید در این حوزه پشتیبانی هایی صورت گیرد.
بسیاری از اعضای کنگره ایالات متحده از جمله برد شرمن با این عقیده پال مخالف می باشند و آن ها اعتقاد دارند ارزهای دیجیتالی با پول ملی و دلار رقابت می کنند که این برای کشور خوب نمی باشد به همین دلیل این امر را منع می کنند و همچنین شرمن در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده که ارزهای دیجیتال حتی کار هم نمی کنند و در صورت کار کردن نیز بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است پول بسیاری را از دست بدهند و یا در صورت رسیدن به اهدافشان نیز ممکن است خطراتی را برای دلار و پول ملی به وجود بیاورند.
اما لازم به ذکر است همه اعضای کنگره نیز اعتقاد برد شرمن را ندارند و برخی از آن ها حامی بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده می باشند.طبق گزارش های صورت گرفته دو نفر از اعضای کنگره تولد یازدهمین سال بیت کوین را تبریک گفتند و از آن حمایت کردند و آن ها خاطرنشان کردند این فناوری امکانات نامتناهی برای نوآوری دارد و از همه مهم تر محافظی برای حریم خصوصی می باشند.
 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب