مدیریت آینده بیت کوین توسط آفریقا
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۴۷۸ افزودن دیدگاه

طبق گفته های اخیر آفریقا در آینده تعریف کننده بیت کوین در جهان می باشد که این نظر را یکی از طرفداران مشهور بیت کوین پس از گذشت تور خود در این قاره پیش بینی کرده است.
بر اساس توییتی که در تاریخ 27 نوامبر منتشر شده است , جک دورسی , مدیرعامل توییتر پس از گذراندن سفر خود در نیجریه و غنا در سال 2020 به آفریقا بازخواهد گشت.

برجسته سازی پتانسیل آفریقا برای بیت کوین توسط دورسی

وی اظهار داشت که آفریقا آینده ارزهای دیجیتالی مخصوصا بیت کوین را مشخص خواهد کرد. جک دورسی در جلسه ای که در نیجریه در حوزه بیت کوین برگزار شد حمایت شخصی خود را از ارزهای رمزنگاری شده بیان کرد.

مدیریت آینده بیت کوین توسط آفریقا
دورسی در جاهای دیگر نیز طرفداری خود را از ارزهای رمزنگاری شده مخصوصا بیت کوین بیان کرده است و همچنین وی به صورت علنی اعلام کرده است که شبکه لایتنینگ می تواند یک راه حل پرداخت بسیار مناسب باشد که در واقع چیزی می باشد که به کاربران بیت کوین اجازه می دهد تا بلافاصله و بدون هیچ گونه هزینه اضافه ای وجه خود را ارسال کنند.

پاسخ دولت درباره این موضوع

اظهارات دورسی در حالی می باشد که آفریقا نیز علاقه قابل توجهی به بیت کوین نشان داده است.طبق گزارش هایی که جمع آوری شده است نیجریه به طور مرتب در بین فعال ترین کشور ها از نظر جستجوی بیت کوین در گوگل می باشد که بعد از آن نیز کشور های آفریقایی مانند آفریقای جنوبی جزو فعال ترین های این حوزه می باشند.
لاگوس پرجمعیت ترین شهر نیجریه قرار است تا سال 2050 به یک کلان شهر بزرگ تبدیل شود و تعداد شهروندان خود را به بیش از 32 میلیارد نفر برساند و همچنین قرار است این شهر به یک بازار بزرگ برای ارزهای رمزنگاری شده تبدیل شود.طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است این شهر تا سال 2100 به شلوغ ترین شهر جهان تبدیل خواهد شد.در کل تا قرن آینده طبق گزارش های صورت گرفته 13 شهر از 20 شهر برتر جهان از لحاظ جمعیت در آفریقا قرار خواهند داشت.
دولت محلی تا به امروز پرهیز از خطر در حوزه بیت کوین را در دستور کار خود قرار داده است , اما در این ماه غنا گفته است که در نظر دارد ارز دیجیتالی بانک مرکزی چین را در دستور کار خود قرار دهد.اما هنوز نیجریه تنظیم رسمی ارزهای رمزنگاری شده را اتخاذ نکرده است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب