پشتیبانی بایننس از لیر ترکیه برای خرید ارزهای دیجیتال
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۳۵۵ افزودن دیدگاه

صرافی ارز دیجیتال بایننس در اقدام جدیدی که انجام داده است امکان خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی را با استفاده از لیر ترکیه در کیف پول دیجیتالی خود Papara اضافه کرده است.
این خبر در تاریخ 15 نوامبر و در زمان مسافرت چانگ پنگ ژائو به ترکیه منتشر شد و از همان تاریخ این امکان به کیف پول های دیجیتالی افراد اضافه شد.هم اکنون کاربران ترکیه ای می توانند لیر خود به بیت کوین , اتریوم , ریپل و دیگر ارزهای رمزنگاری شده تبدیل کنند که این امر می تواند استقبال افراد ترکیه ای را در این حوزه افزایش دهد.

پشتیبانی بایننس از لیر ترکیه برای خرید ارزهای دیجیتال
بر اساس خبر هایی که وبسایت های معتبر ترکیه ای منتشر کرده اند , امکان خرید ارزهای دیجیتال در این کشور محدودیت هایی نیز دارد و یکی از این محدودیت ها این می باشد که افراد فقط می توانند با استفاده از لیر , ارز دیجیتالی خریداری کنند و هنوز خبری مبنی بر نحوه فروش ارزهای دیجیتال توسط کیف پول دیجیتالی Papara ارائه نشده است.همچین لازم به ذکر است صرافی های معتبر ترکیه ای مانند BtcTurk , Paribu و Koineks از کیف پول دیجیتالی Papara برای برداشت ها و سپرده های خود استفاده می کنند 

مبادلات عمده ارزهای دیجیتالی در ترکیه

این حرکت توسط بایننس چند هفته پس از تبادل رمزنگاری جهانی دیگری به نام Huobi صورت گرفت. همچنین Huobi یک دفتر در ترکیه افتتاح کرد که همین امر سبب شد تبادلات ارزهای رمزنگاری شده در ترکیه شدت بگیرد و درصد آن بالا رود.
ادامه این روند سبب می شود مبدلات ارزهای دیجیتال در این کشور بیشتر شود که به گفته بسیاری از محققان این امر می تواند تاثیر بسیاری بر اقتصاد این کشور داشته باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب