دلیل استفاده از بلاک چین
۰۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۵۴۳ افزودن دیدگاه
    دسته بندی :

همانطور که می دانید امروزه بلاک چین توانسته جایگاه خود را در دنیا تثبیت کند و نظر های بسیاری را به خود جلب کند که این امر نیز به این دلیل می باشد که این فناوری ویژگی های بسیاری دارد که افراد می توانند از آن ها استفاده کنند اما سوال اصلی این می باشد که دلیل اصلی استفاده از بلاک چین چه می باشد که در ادامه ذکر شده است.
فناوری بلاک چین ابزار های جدیدی را برای تایید اعتبار و مجوز در دنیای دیجیتال ارائه می دهد که می تواند نیاز مدیرانی که در حوزه متمرکز فعالیت می کنند را برطرف کند.با رسمی سازی و تامین روابط جدید دیجیتالی هدف انقلاب بلاک چین ایجاد ستون فقرات لایه ای از اینترنت برای معاملات می باشد.اما باز هم مشکلی که وجود دارد این می باشد که گاهی اوقات در بلاک چین رمزنگاری خصوصی و موارد دیگر رمزنگاری امری ساده نمی باشد.

نظارت داده ها توسط شخص ثالث

نظارت داده ها توسط شخص ثالث
یکی از مواردی که در سیستم های بسیاری وجود دارد این می باشد که داده ها و اطلاعات انتقالی توسط یک شخص ثالثی نظارت می شود که این شخص ثالث در واقع یک مقام مرکزی می باشد اما وجود این مقام مرکزی سبب می شود امنیت در انتقال اطلاعات پایین بیاید که در واقع در فناوری بلاک چین این موضوع برطرف شده است و هیچ فرد ثالثی بر اطلاعات شما نظارت ندارد که این امر سبب حفظ حریم خصوصی می شود.این ویژگی بلاک چین یکی از عواملی می باشد که این فناوری را متمایز کرده و افراد و شرکت های بسیاری را منجر به استفاده از آن می کند.
با رمزنگاری کلید خصوصی دیگر نیازی به سیستم های متمرکز وحساب های دقیق نمی باشد که این امر برای روابط دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد. 

سرعت معاملات در بلاک چین

سرعت معاملات در بلاک چین
یکی از مواردی که ممکن است در این زمینه حائز اهمیت باشد سرعت معاملات می باشد که در این حوزه ممکن است سوالاتی پیش بیاید که برخی از آن ها این می باشد که آیا در بلاک چین ما نیاز به معاملات میلی ثانیه ای داریم یا خیر.سرعت بالا و ارزانی از ویژگی های سیستم های متمرکز و سنتی می باشد.زمانی که شما معاملاتی با کارایی بسیار بالا دارید دیگر سرعت معاملات زیاد دارای اهمیت نمی باشد.
مواردی که در بالا از ویژگی های بلاک چین ذکر شد می تواند عواملی باشد که امروزه بسیاری از افراد به آن گرایش دارند اما لازم به ذکر می باشد که بلاک چین محدودیت های بسیاری نیز دارند که بسیاری از افراد با آن آشنا نمی باشند.
 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
i
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر