ارزدیجیتال و پی پال
۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۰۸۰ افزودن دیدگاه

پذیرش بیت کوین ،اتریوم ، بیت کوین کش و لایت کوین توسط کمپانی پی پال به صورت رسمی باعث افزایش قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال شد.


پی پال در روز چهارشنبه  سی ام مهر ماه به صورت رسمی اعلام کرد که از ارز های دیجیتال محبوب در پلتفورم خود پشتیبانی خواهد کرد و فعلا تعداد ارزهای پشتیبانی شده توسط این شرکت 4 کوین میباشد
و همین خبر باعث افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین در روزهای اخیر شده است.

هم اکنون شما میتوانید در حساب پی پال خود که بزرگترین شرکت در بخش فناوری مالی است ارز دیجیتال ارسال کنید یا خرید انجام دهید و حتی نگهداری کنید.
گفتنی است پی پال یک سیستم پرداخت جهانی با قابلیت انتقال پول میباشد و به عنوان یک جایگزین برای روش های سنتی جابجایی پول مانند چک و حواله به شمار میرود.
یکی از رقبای اصلی پی پال شرکت اسکوئر SQUARE در سال 2018 پشتیبانی از بیت کوین را از طریق اپلیکیشن خود با نام cash  به پلتفورم خود افزود و از طرفی خرید 50 ملیون دلار بیت کوین توسط این کمپانی این روز ها خبر ساز شد. اما پی پال مثل رقیب خود فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را محدود به بیت کوین نکرد و از ارزهای دیجیتال دیگر مانند اتریوم ، بیت کوین کش و لایت کوین را نیزبرای پرداخت های آنلاین پذیرفت.


یکی از شرکت های زیر مجموعه پی پال با نام ونمو  venomنیز قرار است که از سال آینده کار خود را در حوزه ارز های دیجیتال شروع کند اما نباید فراموش کرد که این امکانات پی پال تنها در اختیار کاربران آمریکایی است و این امر تا پایان سال 2020 ادامه خواهد داشت و در سال 2021 برای کاربران سراسر دنیا امکان خرید و فروش بیت کوین توسط پی پال امکان پذیر خواهد شد.


پذیرش بیت کوین توسط پی پال نه تنها موجب مقبولیت بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال می شود بلکه با این اتفاق پیپال نیز تبدیل به یک صرافی آنلاین میشود و تبدیل به کیف پول ارزهای دیجیتال می شود. به گزارش بلومبرگ پی پال حدود 346 میلیون حساب کاربری فعال میباشد که از این تعداد حدود 26 میلیون تاجر و بازرگان می باشد .

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب