افزایش روز افزون دستگاه های خودپرداز بیت کوین در جهان
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲۴۷ افزودن دیدگاه

طبق آماری که با تازگی منتشر شده است تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین در سراسر جهان از تعداد 6000 دستگاه فراتر رفته است که این یک پیشرفت خوب در این زمینه می باشد.
منبع آنلاین CoinATMRadar نشان می دهد که در حال حاظر 6004 دستگاه نصب شده در سرتاسر جهان وجود دارد که بیش از 65 درصد آن در آمریکا وجود دارد.
طبق گزارش هایی که منتشر شده است در ماه به صورت میانگین 108 دستگاه مستقر می شود که میانگین روزانه آن 11 عدد می باشد که این سریعترین سرعت در سال جاری و در تاریخ ارزهای رمزنگاری شده می باشد.

افزایش روز افزون دستگاه های خودپرداز بیت کوین در جهان
بیش از سه چهارم دستگاه های نصب شده در سراسر جهان در آمریکای شمالی می باشد , 20 درصد آن در اروپا و فقط 2 درصد آن در آسیا می باشد. 
دستگاه های خودپرداز بیت کوین که گاهی به آن ها BTM نیز گفته می شود , به کاربران امکان خرید بیت کوین را می دهد همچنین علاوه بر خرید بیت کوین امروزه 35 درصد دستگاه های خودپرداز نیز دارای قابلیت دو طرفه می باشند یعنی هم افراد می توانند بیت کوین مورد نیاز خود را از آن خریداری کنند و هم بیت کوین های خود را با استفاده از آن و به وسیله پول نقد بفروشند.
در پی این اقدامات در اواسط ماه اکتبر دستگاه خودپرداز بیت کوین توسط شرکت BTM Bitstop در فرودگاه بیت المللی میامی نصب شد که موسس و بنیان گذار این شرکت درباره این اقدام ادعا می کند که این امر می تواند برای مسافران بسیار مفید باشد.وی در ادامه حرف های خود گفت:بیشتر افراد برای راحتی و امنیت خود ترجیح می دهند با جای پول نقدر از بیت کوین برای سفر خود استفاده کنند.فرودگاه بین المللی میامی مکانی مناسب برای مشتریان می باشد تا بتوانند دلار های خود را به بیت کوین و یا بیت کوین خود را به دلار تبدیل کنند.
با وجود رشد چشمگیر این دستگاه ها و استقبال مردم از این امر باز هم بسیاری از افراد با این رشد و محبوبیت مخالف می باشند که بیشتر مخالفان نیز در آمریکا قرار دارند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب