امکان تست کیف پول گرام در گیت هاب
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۲۸۳ افزودن دیدگاه

گرام ارز دیجیتالی ای می باشد که توسط تلگرام ساخته شده است که کاربران اکنون می توانند آن را با سیستم عامل های ویندوز , مک و ابونتو در گیت هاب با استفاده از کدهای منبع تست کنند.

امکان تست توکن های گرام توسط کاربران

کاربران حال می توانند کیف پول مخصوص کلاینت را از وب سایت مربوطه دانلود کنند و یک آدرس بسازند و یک کلید خصوصی دریافت کنند.همچنین کاربران می توانند از طریق یک ربات مخصوص تلگرام به نام TestTonBot به تست کردن توکن های گرام در تلگرام بپردازند.
TestTonBot با درخواست 5 تا 20 توکن به آدرس رمزنگاری تولید شده در برنامه می تواند این قابلیت را در اختیار کاربران قرار دهد تا آن ها بتوانند به صورت آزمایشی این سرویس را تست کنند.بعد از این که کاربران مقدار مشخصی از توکن را دریافت کردند ربات پیامی جداگانه مبنی بر اعتبار موجود در کیف پول به کاربران ارسال می کند.

امکان تست کیف پول گرام در گیت هاب

ردیابی معاملات توسط شبکه تستی TON

انجام معاملات تستی هم اکنون روی شبکه تستی تلگرام (TON) قابل اجرا می باشد.این شبکه همچنین جزئیاتی از قبیل زمان و مبلغ معامله و همچنین آدرس کیف پول فرستنده و آخرین تراکنش را نیز در خود نگه می دارد که توسط کاربران قابل مشاهده می باشد.
شبکه تستی تلگرام و نرم افزار آن در ششم سپتمبر 2019 به منظور آماده سازی برنامه های متوقف شده تلگرام برای راه اندازی ارز دیجیتالی گرام منتشر شد.
راه اندازی نسخه آزمایشی گرام ولت بر اساس گزارشی در تاریخ 19 اکتبر می باشد که مبنی بر این که دادگاه منطقه جنوبی نیویورک این امر را به تعویق انداخت , دادگاه جلسه دادرسی به 18 و 19 فبریه 2020 منتقل شد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب