ایتالیایی ها هنگام خرید آنلاین بیت کوین را به ویزا و مستر کارت ترجیح می دهند
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۲۷۶ افزودن دیدگاه
    دسته بندی :

طبق اطلاعات جدیدی که توسط شرکت تجزیه و تحلیل بازاریابی SEMRush منتشر شده است در حال حاظر بیت کوین سومین روش پرداخت آنلاین در ایتالیا می باشد.

قرار داشتن بیت کوین در جایگاه سوم

ایتالیایی ها هنگام خرید آنلاین بیت کوین را به ویزا و مستر کارت ترجیح می دهند

در تاریخ 31 اکتبر خبرنامه ایتالیایی La Stampa گزارش کرد که شرکت تجزیه و تحلیل بازاریابی مستقر در بوستون اظهار داشت که در لیست پرکاربردترین روش های سیستم های پرداخت آنلاین در ایتالیا بیت کوین توانسته جایگاه سوم را از آن خود کند که این یعنی بیت کوین درست پشت PayPal و PostePay قرار دارد.
این گزارش ها نشان می دهد که ایتالیایی ها از بیت کوین برای خرید آنلاین به صورت بسیار گستره تر نسبت به کارت های اعتباری سنتی مانند ویزا و مستر کارت و ... استفاده می کنند.به اعتقاد بسیاری از متخصصان و فعالان این حوزه بیت کوین در آینده می تواند جایگاه بهترین داشته باشد.
طبق آماری که La Stampa منتشر کرده است بیت کوین بیش از 215800 بار در ماه برای خرید های آنلاین در ایتالیا استفاده می شود که این آمار در حالی می باشد American Express فقط 189000 بار در ماه مورد استفاده قرار می گیرد.ویزا و مسترکارت و سایر کارت های اعتباری تنها با 33950 معامله آنلاین در ماه بسیار با بیت کوین فاصله دارند.

PayPal و PostePay

پی پال خدمات پرداخت آنلاین مستقر در کالیفرنیا می باشد که با پرداخت حدود 1.3 میلیون تراکنش پرداخت در ماه اکنون در جایگاه اول در ایتالیا قرار دارد.پردازنده پرداخت ایتالیایی PostePay نیز با نزدیک 1.2 میلیون تراکنش ماهانه رقابت سنگینی با پی پال در ایتالیا دارد که در جایگاه دوم نیز قرار دارد.همچنین لازم به ذکر است داده هایی که برای این دو روش ذکر شده برای حساب هایی که به کارت های اعتباری مرتبط می باشند , نیست.

رابطه ایتالیایی ها با خرید آنلاین

رابطه ایتالیایی ها با خرید آنلاین

طبق گزارش هایی که La Stampa در سال 2018 انجام داد کل هزینه های تجارت الکترونیکی بالغ بر 40 میلیارد یورو بوده که این یعنی 62 درصد ایتالیایی ها حداقل در یک سال یه بار خرید آنلاین می کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب