تحلیل دلار ششم مهر ماه
۰۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۲۱۵ افزودن دیدگاه

تحلیل تکنیکال دلار در تایم فرم یک روزه و سه روز با محاسبه حمایت ها و مقاومت های بلند مدت :
افزایش قیمتی دلار نسبت به ریال بیش از پیش افزایش یافته است و این روند همچنان به سمت قیمت های بالاتر در حرکت است در زمان قرار گرفتن این تحلیل دلار در محدوده قیمتی 28500 قرار گرفته است و اهداف جدید تکنیکال برای دلار به وجود آمده است.


با توجه به تصاویر محدوده قیمتی 27650 شکسته شده است و این امر موجب شده تا قیمت های بالاتری را برای دلار متصور شویم که مهمترین آنها عبارتند از :
32210
34150
36700
44100
55700

اما در صورتی که موفق به عبور از محدوده 32210 تومان نشود احتمال بازگشت قیمت دلار از همین محدوده خواهد بود و اهداف حمایتی زیر متصور خواهند بود : 
24770
21600
16700
14550
9600


نظر تحلیل گر مجموعه در خصوص دلار تست محدوده ی 32210 تومان و وارد شدن به یک محدوده اصلاحی برای دلار میباشد چرا که قیمت دلار در انتهای یک موج افزایشی بوده و افزایش قیمت بیشتر از قیمت این روزها مستلزم اخبار فاندامنتالی است و در صورتی که این اخبار نوید افزایش قیمت دلار را بدهد اهداف بالاتر قیمتی متصور است و در غیر این صورت بازگشت قیمت دلار محتمل تر است
برای رعایت حد ضرر و زیان میتوانید از اندیکاتور سهمی وار یا Parabolic SAR  استفاده کنید که در حال حاضر در محدوده قیمتی   26800 تومان قرار گرفته است.

برای تکمیل اطلاعات در خصوص تحلیل پیش رو به تحلیل مرداد ماه دلار مراجعه فرمایید


لازم به ذکر است این اهداف تماما تکنیکال بوده و بسته به استراتژی ‌معاملاتی و میزان شناخت شما از بازار های سرمایه قابل دسترس می باشند و اقدام به خرید بر روی این تحلیل ممکن است شما را متحمل ضرر و از دست دادن سرمایه نماید. تمامی قیمت های اعلامی محدوده قیمتی میباشد و نمیتوان آنها را نقاط قطعی بازگشت روند یا ادامه دهنده دانست و ریسک تمام معاملات شما که شامل سود و زیان شما است به عهده خود شماست.
 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
  • تحلیل دلار هجدهم مرداد ماه


    ۰۲ / آبان / ۱۳۹۹
    تحلیل تکنیکال دلار در تایم فرم یک روزه با محاسبه حمایت ها و مقاومت های بلند مدت : متاسفانه افزایش قیمت دلار نسبت به ریال پیش از پیش افزایش یافته
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب