تحلیل دلار هجدهم مرداد ماه
۰۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۰۵۳ افزودن دیدگاه

تحلیل تکنیکال دلار در تایم فرم یک روزه با محاسبه حمایت ها و مقاومت های بلند مدت :
متاسفانه افزایش قیمت دلار نسبت به ریال پیش از پیش افزایش یافته است و این روند همچنان به سمت قیمت های بالاتر در حرکت است در زمان قرار گرفتن این تحلیل دلار در محدوده قیمتی 23000 تومان قرار گرفته است و عواملی مانند کرونا و تحریم های اقتصادی باعث افزایش قیمت بی سابقه دلار شده است.


با توجه به تصویر محدوده قیمتی 19900 تبدیل به یک محدوده مهم حمایتی برای دلار  شده است که در صورت شکست این محدوده قیمت های زیر قابل تصور است که عبارتند از :
16900
13600
11200
6200

اما اگر این محدوده به حمایت خود ادامه دهد و حرکت قیمتی دلار افزایشی باشد اهداف قیمتی زیر متصور خواهند بود : 
24600
30900
36740
41600

نظر تحلیل گر
مجموعه با توجه با صعودی بودن روند قیمتی این است که بعد از یک عقب نشینی و اصلاح قیمتی جزئی تا محدوده 16900 تومان و حرکت به سمت اهداف بالاتر و سقف کانال متصور است و اهداف بالاتر نیازمند اخبار فاندامنتالی است و اهداف قیمتی مشخص شده بر روی نمودار تا یکسال آینده معتبر میباشند و ممکن است تا یک سال آینده محقق نشوند.


لازم به ذکر است این اهداف تماما تکنیکال بوده و بسته به استراتژی ‌معاملاتی و میزان شناخت شما از بازار های سرمایه قابل دسترس می باشند و اقدام به خرید بر روی این تحلیل ممکن است شما را متحمل ضرر و از دست دادن سرمایه نماید. تمامی قیمت های اعلامی محدوده قیمتی میباشد و نمیتوان آنها را نقاط قطعی بازگشت روند یا ادامه دهنده دانست و ریسک تمام معاملات شما که شامل سود و زیان شما است به عهده خود شماست.
 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
  • تحلیل دلار ششم مهر ماه


    ۰۶ / مهر / ۱۳۹۹
    تحلیل تکنیکال دلار در تایم فرم یک روزه و سه روز با محاسبه حمایت ها و مقاومت های بلند مدت : افزایش قیمتی دلار نسبت به ریال بیش از پیش
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب