تصاحب توییتر بیت مکس توسط هکرها
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۲۶۳ افزودن دیدگاه

هکر ها توانستند اکانت های توییتری صرافی بیت مکس را بعد از یک نشت اطلاعاتی درباره ایمیل مشتری در تاریخ 1 نوامبر در اختیار بگیرند.اما بر اساس گزارش های منتشر شده ادعا می شود اگرچه حساب توییتر آن هک شده اما کاربران در امنیت کامل می باشند.
در واقع هکر ها توانستند شناسه های شخصی را دور بزنند و بیت مکس را در توییتر به دست بگیرند.پس از این اتفاق تا به حال هکر ها کنترل حساب بیت مکس را در اختیار دارند و آن ها توانستند دو پیام نیز منتشر کنند اما به سرعت این دو پیام پس از انتشار حذف شدند.

تصاحب توییتر بیت مکس توسط هکرها
اولین پیامی که هکر ها منتشر کردند در حوزه بیت کوین بود که در واقع در این پیام آن ها گفته بودند بیت کوین های خود را بگیرید و اجرا کنید.پس از این پیام حساب کاربری ای به نام Bitmexdatabaseleak در توییتر ایجاد شد که شناسه های کاربر و ایمیل شخصی را منتشر کرد.
در ادامه هکر ها پیام های دیگری از قبیل "آیا مالیت بر درآمد بیت مکس خود را پرداخت کرده اید" و "بسیاری از مشتریان ایالات متحده در پایگاه داده بیت مکس هک شدند" منتشر شد.
به دنبال این اتفاق 30 هزار ایمیل و گذواژه در دارک نت که در هک های قبلی به دست آمده بود برای فروش گذاشته شد.همچنین کاربر توییتر TheCryp0Mask با توجه به جستجو های پایگاه داده ای که انجام داده است گفته است نزدیک به 200 رمز عبور از هک های قبلی برای شرکت های دیگر پیدا کرده است.

تصاحب توییتر بیت مکس توسط هکرها
بیت مکس پس از این اتفاق توییت کرده است که "در حالی که هکر ها حساب توییتری ما را هدف قرار گرفته اند اما شما مطمعن باشید همه دارایی ها و اطلاعات در امنیت می باشند".

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب