دریافت پاداش در قبال افشای عملیات استخراج ارز دیجیتال
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۱۴۳ افزودن دیدگاه

طبق گزارش هایی که توسط خبرنامه ایرانی پرس تی وی در تاریخ 22 آبان منتشر شده است مقامات ایرانی به هرکسی که عملیات استخراج غیر قانونی را افشا کند پاداشی تقدیم می کند.

دریافت پاداش در قبال افشای عملات استخراج ارز دیجیتال
سخنگوی وزارت نیرو ضمن نشان دادن قوانین جدید قیمت گذاری برق برای معدنچیان , خاطر نشان کرد که افراد خارج از چارچوب ارائه شده نمی توانند در این حوزه فعالیت کنند و همچنین در ادامه افزود که هر کسی که استخراج های غیر قانونی را افشا کند پاداش دریافت خواهد کرد.
مصطفی رجبی در این حوزه اظهار داشت که افرادی که عملیات معدنکاری غیر قانونی را شناسایی کنند و آن ها را افشا کنند تا 20 درصد از خسارات را دریافت می کنند.همچنین رجبی به خبرنگاران گفت که مقررات جدید معدنچیان به این صورت می باشد که آن ها اجازه مصرف از برق در ساعات اوج مصرف را ندارند.
همچنین وی در ادامه گفت 9،650 ریال در هر کیلووات بر سلاعت متوسط قیمت نیرو برای معدنچیان خواهد بود همچنین وی در ادامه گفت این قیمت در ماه های سردتر نصف و در ماه های گرم تر 4 برابر قیمت ذکر شده می باشد که در واقع به این دلیل می باشد که مصرف برق به دلیل هوای گرم افزایش می باید.

سرکوب ایران به دلیل استخراج غیر قانونی کریپتو

طبق مقررات صورت گرفته دیگر افراد نمی توانند به صورت غیر قانونی و خارج از چارچوب به استخراج بپردازند.مقررات استخراج صورت گرفته در ایران منفی نمی باشد , سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که شرکت های معدنی داخلی در صورت موافقت با بازپرداخت درآمدهای خارج از کشور واجد شرایط معافیت مالیاتی می باشند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب