رسیدن بدهی ملی آمریکا به 23 تریلیون دلار
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰۸ افزودن دیدگاه

طبق گزارش های صورت گرفته و بر اساس گفته وب سایت های معتبر بدهی ملی ایالات متحده آمریکا به 23 تریلیون دلار رسیده است که این بدین معنا می باشد که بیش از یک میلیون دلار برای هر بیت کوین.
همچنین لازم به ذکر است که بدهی به ازای هر شهروند آمریکایی 69724 دلار است و بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی نیز 106.65 درصد می باشد.گزارش های بسیاری در این باره از طرفداران بیت کوین و ارزهای دیجیتالی منتشر شده است که بسیاری از آن ها بر این باورند که هر دلار از بدهی ملی ایالات متحده آمریکا در واقع دلیلی برای خرید بیت کوین می باشد که در ادامه آن ها به نکته جالبی اشاره کردند که در واقع این بود که پیش از 1000000 دلار بدهی برای هر بیت کوین می باشد.

از بین رفتن پول فیزیکی

از بین رفتن پول فیزیکی

مکس کیزر میزبان گزارش Keizer Report و کارآفرین در حوزه ارزهای رمزنگاری شده , می گوید که بانک های مرکزی در مصاحبه اخیر با رسانه خبری فناوری هاکرنون که در اول نوامبر منتشر شد در موفقیت بیت کوین مشارکت می کنند.
بسیاری از صاحب نظران در این حوزه می گویند با پیشرفت ارزهای رمزگاری شده امکان حذف پول فیزیکی بسیار زیاد می باشد که این امر می تواند برای برخی از افراد خبر خوب و برای برخی نیز خبری بدی باشد اما باید منتظر ماند تا دید چه اتفاقی سر پول های فیزیکی خواهد آمد و آینده ارزهای دیجیتال به چه شکل می باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب