شنژن پایتخت فناوری چین 10 میلیون فاکتور بلاک چین صادر می کند
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۲۷۲ افزودن دیدگاه

طبق اعلام خدمات مالیاتی شنژن همانطور که از اول نوامبر خبرنامه محلی شین هوانت به زبان انگلیسی گزارش کرده است بیش از 10 میلیون فاکتور مبتنی بر بلاک چین در پایتخت فنی چین شنژن صادر شده است.

توسعه پلتفرم بلاک چین توسط تنسنت

توسعه پلتفرم بلاک چین توسط تنسنت

سازمان امور مالیاتی همچنین در این باره گفت:این شهر همچنین به صورت فعال تبلیغ صورت حساب الکترونیکی با قابلیت بلاک چین را انجام می دهد.طبق گزارش های انجام شده سیستم فاکتور کردن بلاک چین توسط غول اینترنتی چینی یعنی تنسنت توسعه دهنده پلتفرم رسانه های اجتماعی , وی چت و ... به همراه دفتر امور مالیاتی شنژن ساخته شده است.
این خبر در واقع یک هفته پس از آن صورت می گیرد که رئیس جمهور چین شی جینپینگ از این کشور خواست که سرعت پذیرش بلاک چین را تسریع کنند و این فناوری را دستیابی به موفقیت مهم برای نوآوری مستقل نامید.

آمار پردازش کلی حدود یک میلیارد دلار است

چین 10 میلیون فاکتور بلاک چین صادر می کند

به گفته شین هوانت بیش از 7600 شرکت از این سیستم با فاکتورهایی متشکل از ارزش کلی بیش از 7 میلیارد یوان (حدود 995 میلیون دلار) استفاده کرده اند.خدمات صورت حساب بلاک چین تاکنون در امور مالی محلی , خرده فروشی , پذیرایی , بیمه , هتل و خدمات پارکینگ اعمال شده است.
Changpeng Zhao مدیر عامل شرکت Binance خاطرنشان کرد که WeChat Pay از فناوری بلاک چین برای ردیابی پرداخت ها بر روی سیستم عامل های خود استفاده کرده است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب