صدور بلیط هواپیما بر پایه بلاک چین در آلمان
۰۳ آذر ۱۳۹۸ ۹۵۱ افزودن دیدگاه

هاهن ایر که یک شرکت هوایی در آلمان می باشد ادعا می کند که اولین شرکت هواپیمایی است که بلیط های خود را بر پایه بلاک چین به فروش می رساند که در واقع این شرکت این بیانیه را در 18 نوامبر منتشر کرد.
فروش بلیط با استفاده از فناوری بلاک چین از طریق همکاری هاهن ایر با یک بستر غیر متمرکز برای صنعت سفر یعنی Winding Tree  امکان پذیر شد. فردریک نوروتنی رئیس مهندسی فروش در هاهن ایر , Maksim Izmaylov بنیان گذار Winding Tree و Davide Montali اولین مسافرانی بودند که از بلیط هایی بر پایه فناوری بلاک چین استفاده کردند.

صدور بلیط هواپیما بر پایه بلاک چین
 فردریک نوروتنی درباره این موضوع بیان کرد که هدف این شرکت در واقع بررسی و نظارت بر فرصت هایی است که این فناوری برای توزیع سفر در اختیار دارد اگرچه پذیرش این موضوع  توسط همگان در چشم انداز آینده قرار دارد.

استفاده از بلاک چین و ارزهای رمزپایه در صنعت سفر

در سال های اخیر همانطور که مشاهده می شود کم کم فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال در حال ورود به صنعت سفر می باشند.تا کنون برخی از شرکت های هوایی در سراسر دنیا طی اقداماتی که انجام داده اند توانسته اند بستر فروش خود را با استفاده از ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم و برخی دیگر از ارزهای دیجیتال فراهم کنند.
در سال گذشته , در پی تلاش برای ترویج گسترده تر گردشگری در شهر کویینزلند , استرالیا مبلغی برای شروع سرمایه گذاری کریپتو به عنوان بخشی از بودجه , بیش از 8.3 میلیون دلار بودجه صادر کرد.این شرکت قصد دارد با اجازه دادن به مسافران برای خرید پروازها و خدمات خود با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده آمار مسافران را افزایش دهد که این امر سبب شده است که آمار گردشگران این شهر بیش از گذشته شود که این تاثیر بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده را در این حوزه را نشان می دهد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب