مقایسه عملکرد بیت کوین با S&P 500 با توجه به داده های کوین بیس
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۲۰۱ افزودن دیدگاه

بر اساس داده ها و گزارش های جدید کوین بیس (سرویس مبادله رمزنگاری و خدمات کیف پول در آمریکا) بیت کوین در حال حاظر بالاتر از محبوب ترین شاخص های سهام در جهان قرار دارد.
طبق گزارشی که کوین بیس در روز 11 سالگی بیت کوین منتشر کرد ادعا کرد بیت کوین از سال 2013 نسبت به S&P 500 علمکرد بهتری داشته است.

S&P 500 فهرستی از 500 سهام برتر در بازار بورس سهام نیویورک و نزدک می باشد.

همچنین در ادامه این گزارش کوین بیس گفت:اگرچه اموزه قیمت بیت کوین نوسان دارد اما امسال بیت کوین از شاخص بورس جهانی نیز بهتر عملکرده است که این آمار خبر بسیار خوشی برای سرمایه گذاران بیت کوین می باشد.

مقایسه عملکرد بیت کوین با S&P 500

ایجاد 123 درصد بازده توسط بیت کوین 

در ادامه گزارش , کوین بیس به این موضوع اشاره کرد که بیت کوین امسال توانسته 123 درصد بازده ایجاد کند که این در حالی می باشد که Nasdaq 100 تنها 17 درصد و S&P 500 دوزاده درصد بازده داشته اند.
طبق تحقیقات صورت گرفته توسط Coinbase و Qriously اعلام شده است اکثر سرمایه گذاران به ظاهر متقاعد شده اند که ارزهای رمزنگری شده مانند بیت کوین تا ده سال آینده می توانند پیشرفت و بازدهی شگفت انگیزی را به همراه داشته باشند و می توانند بسیاری از صندوق های مبادله ای و صندوق های شاخص و سهام پیشی بگیرند.
طبق تحقیقی که صورت گرفته است 27 میلیون آمریکایی با بیت کوین سر و کار دارند که این تنها 9 درصد جمعیت ایالات متحده می باشد که این آمار نشان می دهد بیت کوین هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد.

آینده ارز دیجیتال در مقابل سهام

بسیاری از متخصصان این حوزه بر این عقیده اند بیت کوین 10 سال شگفت انگیزی را پیش روی دارد و بیت کوین تا 10 سال آینده فاصله بسیاری از بورس اوراق بهادار می گیرد که این امر می تواند تغییرات بسیاری را در اقتصاد جهان به وجود بیاورد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب