نظر پارلمان هند درباره ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۲۶۶ افزودن دیدگاه

دولت هند همانطور که در برنامه ریزی های گذشته مطرح کرده بود قصد داشت در طول جلسه زمستانی که قرار بود برگزار شود تصمیم هایی را درباره ارزهای رمزنگاری شده بگیرد و بسیاری بر این باور بودند که این کشور قصد دارد ارزهای دیجیتالی را در کشور ممنوع اعلام کنند اما بر خلاف باورها نظر پارلمان هند درباره این موضوع این بود که نیازی به ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده نمی باشد.

نظر پارلمان هند درباره ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده
در آگوست سال 2019 دولت هند بر این باور بود که طبق لایحه ای که در جلسه زمستانی منتشر می شود تکلیف ارزهای رمزنگاری شده را مشخص خواهد کرد.

پیشنهاد ممنوعیت کامل ارزهای رمزنگاری شده در هند

طبق گزارش هایی که ارائه شده است دولت هند پیشنهاد ممنوعیت ارزهای دیجیتال را در دستور کار خود قرار داده بود و بسیاری بر این باور بودند که احتمال ممنوعیت آن بالا می باشد اما بعد از این جلسه مشخص شد که این پیشنهاد رد شده است و قرار نیست ممنوعیتی در این حوزه اعمال شود.

استقبال جامعه هند به دلیل رد ممنوعیت ارزهای دیجیتال

مدیرعامل Pocketbits که یکی از صرافی های مربوط به ارزهای دیجیتال در هند می باشد درباره این موضوع و عدم ممنوعیت ارزهایی مانند بیت کوین و دیگر ارزها اعلام کرد که این خبر یک تسکین موقتی می باشد و همچنین تاکید کرد جامعه نیز از این خبر بسیار خوشحال می باشد و افراد فرصت بیشتری دارند تا بتوانند از این حوزه استفاده کنند و به معامله این ارزها بپردازند.همچنین وی در ادامه حرف های خود افزود که لایحه ممنوعیت ارزهای دیجیتال در هند به صورت کامل در جلسه زمستانی پارلمان هند رد شده است و دیگر در دستور کار قرار ندارد. با این حال باز نیز امکان ممنوعیت آن وجود دارد اما امروزه افراد می توانند با رقابت با یکدیگر در این زمینه پیشرفت کنند.
Nischal Shetty مدیر عامل Wazirx درباره این حوزه بیان کرد که تاخیر در ممنوعیت ارزهای دیجیتال بسیار برای اکوسیستم کریپتو در هند مفید می باشد و همچنین گفت دولت ممکن است در آینده نه چندان دور باز اقدام به ممنوعیت این حوزه بکند.
پس از اعلام ممنوعیت احتمالی کریپتو در هند بسیاری از سرمایه گذاران از این موضوع انتقاد کردند و نگران این موضوع بودند و اقداماتی را نیز در این راستا انجام دادند که سر انجام ممنوعیت این حوزه رد شد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب