پیشی گرفتن از چین در بلاک چین کار سختی می باشد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۲۶۲ افزودن دیدگاه

چنگ پنگ ژائو بنیانگذار و مدیرعامل بایننس اعلام کرد که چین امروزه در حال پذیرش انبوه کریپتو می باشد که این بدین معنا می باشد که چین در این حوزه پیشتاز می باشد و طبق گفته های چنگ پنگ ژائو پیشی گرفتن از چین در حوزه بلاک چین برای کشور های دیگر بسیار دشوار می باشد.
در واقع این عقیده برای ژائو می باشد که دیدگاه او , این می باشد که با مداخله رئیس جمهور چین امروزه چین در حوزه بلاک چین بسیار قوی می باشد و رسیدن کشوری به چین در این زمینه بسیار دشوار می باشد.

صدرنشینی چین در حوزه بلاک چین
طبق گزارش های صورت گرفته شی جینپینگ در ماه اکتبر خواستار تسریع پذیرش فناوری بلاک چین برای ایجاد نوآوری و تحول در صنعت شد که همین امر امروزه سبب شده است که چین در این حوزه صدرنشین باشد و از بسیار از کشورهای دیگر که در این حوزه فعالیت می کنند جلوتر باشد.
CZ با تاکید بر پیامدهای احتمالی ای که این موضوع می تواند داشته باشد گفت: این اتفاق در چین بسیار فوق العاده و مثبت می باشد.چین سرمایه گذاری بسیاری برای بلاک چین و حوزه های مربوط با آن کرده است.با توجه به اقداماتی که چین امروزه در حوزه بلاک چین انجام داده است کشور های دیگر جهان چاره ای جز پیروی و یا حرکت سریع تر نخواهند داشت و این در حالی می باشد که چین نیز با سرعت در این حوزه در حال پیشرفت می باشد که این امر گرفتن جای چین را در این حوزه بسیار سخت تر از قبل می کند.
همچنین وی در ادامه گفت رقیب اصلی چین در این حوزه آمریکا می باشد که می تواند با پیشرفت های خود جای چین را بگیرد اگرچه این امر امروزه با توجه به وضعیت بلاک چین در چین بعید می باشد اما با این حال ما در حال حاظر در حال مشاهده مسابقه ای عظیم در این حوزه میان کشور های جهان می باشیم.
بلاک چین و ارزهای دیجیتال وابسته به یکدیگر می باشند و افراد نمی توانند بدون دانستن اطلاعاتی درباره یکی از این حوزه ها حوزه دیگری را به صورت کامل فرا بگیرد به همین دلیل چین علاوه بر پیشرفت در فناوری بلاک چین در آموزش این فناوری و ارزهای دیجیتال نیز بسیار موفق بوده است و تا به حال توانسته درک مناسبی را از آن به افراد ارائه دهد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
محتوای پیشنهادی
محتوای مرتبط
نظرات
شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید
افزودن دیدگاه
پیشنهاد سردبیر
پر بحث ترین مطالب