شرایط و قوانین ارسال نظر

شرایط و قوانین ارسال نظر
۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۸ | ساعت ۱۰:۵۷

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده صحیح و آگاهانه قوانین زیر را با دقت مطالعه نمایید، لازم به ذکر است که ثبت‌نام شما در سایت به منزله تایید قوانین خواهد بود. شما برای ثبت‌نام در وب‏‌سایت بکوپی ملزم به پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بکوپی هستید. در نظر داشته باشید دریافت هرگونه خدمات در هر زمان از سرویس‌های بکوپی نشانگر تایید قوانین و شرایط بکوپی می‌باشد.
شرایط و قوانین مندرج در سایت امکان بروزرسانی با قوانین و شرایط جدید را دارا بوده و قوانین بروزرسانی شده جایگزین توافق‌های قبلی محسوب می‌شود. این تغییرات در درگاه اطلاع‌رسانی رسمی بکوپی در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات بکوپی، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

 • تعریف کاربر:
  کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده، از سرویس‌ها و خدمات بکوپی استفاده می‌کند.
 • تعریف پذیرنده:
  شخص حقیقی یا حقوقی است که به صورت کاربر و با پذیرش ابزار پرداخت و با استفاده از ابزار پذیرش نسبت به دریافت وجوه ناشی از فروش کالا و یا خدمات، اقدام می‌نماید.
 • فهرست سیاه:
  به فهرستی از پذیرندگان اطلاق می‌شود که به دلیل تخطی از الزامات و مقررات، تمامی درگاه‌های پرداخت متعلق به آنها در تمامی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت، غیرفعال شده و ارائه خدمات پرداخت به آنها تا زمان خروج از فهرست سیاه، ممنوع و متوقف می‌گردد.
 • قوانین عمومی:
  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بکوپی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، خواهد بود و در صورت بروز اختلاف، طرفین تلاش خواهند نمود اختلاف خود را به صورت مسالمت آمیز و از راه گفت‌وگو حل و فصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی تهران حل و فصل خواهد شد.مجوز استفاده از سرویس بکوپی شامل خرید یا فروش کالا یا خدماتی که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع است نمی‌شود.لیست زیر شامل برخی از کالا و خدمات غیر قانونی می‌باشد:
  خدمات شرط‌بندی، خدمات قمار، خدمات پیشبینی مسابقات ورزشی، محصولات زناشویی و جنسی، سرویس VPN، انواع فیلم و سریال غیرمجاز، محصولاتی که حق کپی رایت آنها به شما تعلق ندارنددر صورت مشاهده هرگونه تخلف بکوپی این اجازه را خواهد داشت تا حساب کاربری و مبالغ پرداخت شده به حساب را مسدود کند.استفاده از بکوپی شامل موارد غیر قانونی نمی شود. بکوپی هیچ گونه مسئولیتی در این باره نداشته و مسئولیت آن به عهده پذیرنده و پرداخت کننده خواهد بود. در صورت مشاهده اطلاعات پذیرنده و پرداخت کننده در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.کاربر متعهد است تا از هرگونه تلاش به منظور نفوذ به سرویس‌های بکوپی خودداری کند و در صورت وقوع مطابق با قوانین و مقررات،حساب کاربر مسدود شده . و بکوپی مجاز می‌باشد تا از طریق مراجع قانونی نسبت به طرح شکایت کیفری اقدام کند.
 • تعهدات پذیرنده:
  پذیرنده موظف است اطلاعات درخواست شده در فرم ثبت‌نام و فرم‌های ثانویه را به دقت مطالعه کرده و دقیق پر کند. ارائه هرگونه سرویس پذیرندگان منوط به تایید اطلاعات داده شده توسط تیم بکوپی است. مسئولیت هر گونه مغایرت اطلاعات بر عهده پذیرنده خواهد بود.
  جعل هویت اشخاص حقیقی و حقوقی ممنوع است.
  انجام هرگونه تسویه حساب منوط به تایید مدارک پذیرنده توسط بکوپی است.
  هر کاربر امکان وارد کردن مشخصات حساب خود را دارد و باید این اطلاعات را به دقت وارد کند. بکوپی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال وارد شدن مشخصات اشتباه برای حساب نخواهد داشت.
  پذیرنده صرفا امکان درخواست تسویه حساب در حساب‌هایی را خواهد داشت که با نام صاحب حساب ‌کاربری مطابقت داشته باشد.
  ایجاد اکانت با نام‌ فروشگاه‌هایی که متعلق به شما نیست به خصوص نام برند‌های معروف بدون اطلاع آنها اکیدا ممنوع بوده و بکوپی این حق را خواهد داشت که بدون دادن تذکر نسبت به مسدود سازی اکانت یا درگاه پرداخت اقدام کند.
  مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده پذیرندگان است.صدور فاکتور خدمات و کالاهای ارائه شده به خریدار بر عهده پذیرنده می‌باشد.پذیرندگان با ثبت نام در سرویس بکوپی تایید می‌کنند که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران سن بالای ۱۸ سال داشته و اهلیت معامله را دارا هستند.پذیرنده مجاز به دریافت مبلغ اضافی به عنوان هزینه کارمزد، کمیسیون و یا تعرفه پرداخت از خریدار نیست.از آنجا که تراکنش‌‌ها برای هر خریدار هزینه تراکنش شبکه بلاکچین را نیز در بر دارد، پذیرنده موظف است که قیمت تمام شده محصول که مواردی همچون قیمت اصلی محصول، مالیات، بسته‌بندی، بیمه و حمل کالا می‌باشد را برای هر پرداخت محاسبه و فاکتور آن را صادر نماید و از دریافت هزینه‌های دیگر به صورت جداگانه پرهیز کند.پذیرنده متعهد است چنانچه به اشتباه وجهی به صورت اضافی به حساب وی واریز شد از برداشت وجه خودداری کند و مراتب را سریعاً به شرکت اطلاع دهد. در این موارد شرکت می‌تواند بدون انجام هیچ تشریفاتی و در جهت رفع اشتباه نسبت به برداشت وجه مربوطه از حساب وی اقدام کند و در صورت برداشت سهوی توسط پذیرنده می‌بایست حداکثر ظرف مدت 48 ساعت وجه مربوطه به حساب برگردانده شود.پذیرنده متعهد است از فروش کالا یا خدماتی که مخالف با قوانین موجود در کشور و یا مصوبات ارگان‌های ذیربط می‌باشد، خودداری کند.
  پذیرنده متعهد است صرفاً جهت خدمات مجاز که حقیقتاً انجام می‌دهد از درگاه پرداخت استفاده کند و از انجام هرگونه معاملات صوری یا شبیه‌سازی شده از طریق درگاه پرداخت پرهیز کند.پذیرنده متعهد است هرگونه تبلیغات در زمینه‌ی پرداخت الکترونیک را که به صورت ضمنی یا صریح ممکن است ذهن خواننده را معطوف به بکوپی کند، با هماهنگی شرکت انجام داده و همکاری لازم در خصوص انجام تبلیغات و ارائه راهنمای سرویس همچون (پخش فیزیکی بروشورها، الصاق استند، پلاکارد و برچسب و …) که توسط شرکت صورت می‌پذیرد را بنمايد.پذیرنده به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند حق انتفاع از امکانات پرداخت الکترونیک بکوپی (فروش از طریق درگاه پرداخت) را به غیر واگذار کند.پذیرنده مکلف است هر نوع نقص یا اشکال احتمالی فنی ابزار و درگاه پرداخت را به فوریت از طریق شماره تلفن‌های ؟؟؟؟؟؟؟‌ و یا ؟؟؟؟؟ و یا با پست الکترونیک support@becopay.com به واحد پشتیبانی بکوپی اطلاع دهد. پذیرنده متعهد است در صورت تغییر در زمینه فعالیت (صنف)، آدرس و همچنین سایر اطلاعات مندرج در صدر قرارداد حاضر یا اتمام قرارداد واحد تجاری و اتمام اعتبار مجوز کسب خود، موارد را در اسرع وقت به صورت کتبی به بکوپی اعلام کند، در غیر این صورت بکوپی حق فسخ قرارداد حاضر را به صورت یک طرفه دارد. بدیهی است ادامه فعالیت پذیرنده در حوزه جدید منوط به موافقت بکوپی خواهد بود.پذیرنده موظف است جهت تغییر شماره حساب متصل به درگاه پرداخت خود، درخواست کتبی و ممهور به مهر خود و شعبه بانک مربوطه را به بکوپی تحویل دهد. این فرم پس از تایید پذیرنده و بانک به عنوان الحاقیه قرارداد حاضر تلقی و به آن الصاق می‌شود.پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات مشتریان پذیرنده در خصوص کلیه مسائل و موارد مربوط به کالا و خدمات بر عهده پذیرنده است.پذیرنده موظف است وجهه تجاری بکوپی را حفظ کند.پذیرنده متعهد است به هیچ عنوان اطلاعات محرمانه خود مانند رمز ورود به پایانه، اطلاعات حساب خود، اطلاعات کارت متصل به حساب و … را به پشتیبان شرکت و یا اشخاص ثالث ارائه نکند.پذیرنده متعهد خواهد بود که استفاده از حساب کاربری را تنها بر روی گوشی با شماره مورد نظر خود انجام داده و دسترسی آن را به افراد دیگر نخواهد داد. بدیهی است که مسئولیت سوء‌استفاده و خسارات وارده به عهده پذیرنده خواهد بود.پذیرنده متعهد است در صورت تغییر شغل، تغییر آدرس، اتمام قرارداد اجاره واحد تجاری یا اتمام اعتبار مجوز کسب محل تجاری خود در اسرع وقت موضوع را به بکوپی اطلاع دهد.پذیرنده موظف است نصب نرم‌افزار پذیرنده را تنها از مجاری رسمی اعلام شده در سایت بکوپی انجام داده و از نصب نرم‌افزار از طریق به اشتراک‌گذاری افراد به طور جد بپرهیزد. کارشناسان پشتیبانی ما تنها به صورت الکترونیک و یا شماره‌ تلفن‌های درج‌ شده در سایت با شما در ارتباط خواهند بود و هیچگاه اپ را از طریق پست‌ الکترونیک و یا از طریق چت ارسال نخواهند کرد و تنها شما را به صفحه دانلود نرم‌افزار در سایت رجوع خواهند داد.
  پذیرنده موظف است شرایط اسکن بارکد را برای خریدار فراهم آورد و بدیهی است که وظیفه مراقبت از تجهیزات به عهده پذیرنده است.
 • تعهدات پذیرندگان درگاه پرداخت:
  پذیرنده متعهد می‌گردد، سایت فعال و امکانات لازم جهت ارائه خدمات و کالا را دارا باشد. و امنیت وب سایت خود را تامین نماید به نحوی که از بروز هرگونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری گردد. بدیهی است که زیان وارده به سیستم‌های بکوپی و یا خریدار بر عهده پذیرنده خواهد بود.
  تبصره: منظور از امکانات لازم برای ارائه‌کنندگان خدمات از طریق اینترنت، کامل بودن فروش اینترنتی می‌باشد که شامل مشخصات کامل محصول، اضافه کردن محصول به سبد خرید، انتخاب نحوه ارسال و نهایتاً پرداخت می‌باشد.پذیرنده متعهد می‌گردد، در صورت رخداد موارد امنیتی مانند هک شدن سایت پذیرنده، بلافاصله موارد را به شرکت اعلام نمايد تا شرکت نسبت به غیرفعال‌سازی “کد پذیرندگی” مربوطه اقدام کند.
  پذیرنده موظف است، نحوه و شرایط ارسال یا تحویل، شرایط برگشت از خرید به روش‌های مختلف همچون (اعلام در وب‌سایت، تهیه بروشور راهنما و …) به منظور روشن بودن مراحل استفاده از کد دستوری فوق‌الذکر و نهایتاً پرداخت را به مشتری اطلاع دهد.
  پذیرنده موظف است به ازای وجه دریافت شده اقدام به ارسال کالا یا ارائه خدمات فروخته شده از طریق اینترنت، مطابق توافق به عمل آمده با پرداخت کننده که در سایت خود اعلام نموده است.
  پذیرنده متعهد می‌گردد از فروش کالا یا خدماتی که مخالف حقوق کپی‌رایت بین‌الملل و بالاخص قوانین مربوط به حقوق مولف در کشور است خودداری کند.
  پذیرنده موظف است در صورت دارا بودن وب سایت، لوگو و لینک شرکت را در صفحه اصلی سایت خود درج نمايد.
  پذیرنده متعهد می‌گردد اطلاعاتی را که شرکت برای بررسی فنی وب سایت پذیرنده احتیاج دارد در اختیار نماینده شرکت قرارداده و توصیه‌ها و مواردی که بازرس شرکت متذکر می‌شود را در اسرع وقت به کار ببندد.
  پذیرنده متعهد می‌گردد شماره پشتیبانی و شماره امداد مشتریان را در سایت خود درج نمايد
  پذیرنده متعهد می‌گردد، IP و دامنه مورد استفاده خود را مشخص نموده و تغییرات آن را به شرکت اعلام نمايد.
  پذیرنده متعهد میگردد تا از نام و لوگوی بکوپی در لینک پرداخت درگاه استفاده کند و به هیچ عنوان از لوگوی رمز‌ارزها استفاده ننمايد.
 • ارتباطات الکترونیکی:
  بکوپی برای ارتباط با کاربران تنها از مرجع رسمی خود با آدرس www.becopay.com استفاده می‌نماید. نامه‌های ارسالی چه به صورت الکترونیک و چه به صورت فیزیکی از طریق آدرس‌های رسمی ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد. بکوپی هیچگاه برای تماس‌های خود با کاربران از شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر، فیسبوک و یا سرویس‌های پیام‌رسان همچون تلگرام و یا اسکایپ استفاده نخواهد کرد. کاربران برای تماس رسمی با بکوپی می‌توانند از طریق شیوه‌ها و آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بکوپی همچون دریافت اطلاعات و یا صدور تراکنش به عنوان کاربر استفاده می‌کنید و یا به کارشناسان بکوپی ایمیل ارسال می‌کنید تمامی این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که اقدام شما با رعایت کلیه اصول ضوابط و شرایط باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بکوپی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و یا سایر سرویس‌های الکترونیکی) به اقدامات شما پاسخ دهد.آدرس ایمیل و تلفنی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، به نشانه شماره تلفن و آدرس‌‌ایمیل مورد تایید کاربران است و کلیه مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌پذیرد. تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت تنها از طریق آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید با کاربران صورت می‌گیرد.جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد بکوپی برای کاربران ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بکوپی را در پروفایل خود لغو کنند.تنها شماره‌هایی که بکوپی جهت ارسال پیامک به کاربران مورد استفاده قرار می‌دهد، شماره‌های ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می‌باشد. سامانه ارتباطات پیامکی ما وضعیت فرآیند‌های ثبت‌نام، پرداخت‌ و همچنین رویدادهای سرویس‌های ویژه را به اطلاع کاربران می‌رساند. شما می‌توانید با ذخیره این شماره‌ها در لیست تماس‌هایتان و گذاشتن لوگو بکوپی نگرانی خود را از دریافت پیام‌هایی که جهت سوء استفاده از شماره‌های دیگر ارسال می‌شود را از بین ببرید.ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بکوپی خارج از شماره‌های رسمی اعلام شده توسط بکوپی سوء‌استفاده از نام تجاری بکوپی است و با هدف فریب کاربران صورت می‌گیرد. خواهشمندیم که موارد مشاهده شده را به واحد حقوقی ما به ایمیل legal@becopay.com اطلاع دهید.
 • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
  بکوپی متعهد می‏‌شود در حد توان نسبت به حفظ و حراست از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از سرویس‌های بکوپی ایجاد شده است اقدام کند. بکوپی برای ایجاد محیطی هر چه امن‌تر برای استفاده کاربران از تکنولوژی‌های مورد نیاز استفاده می‌کند.
  تبصره: بکوپی اطلاعات درخواست شده از طریق مجاری قانونی را در اختیار آنها قرار خواهد داد.
  بکوپی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
  شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات بکوپی در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود.
 • استفاده از سرویس‌ها:
  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است
  کلیه درخواست‌های تسویه حساب در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. بکوپی این امکان را فراهم می‌کند که پذیرندگان بتوانند در هر روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز (۷۲۴) به ایجاد فاکتور و دریافت مبلغ از خریدار اقدام کنند.
  تمامی تراکنش‌ها که توسط سرویس‌های بکوپی صورت می‌گیرد از طریق پیامک و همچنین ایمیل به پذیرنده اطلاع داده می‌شود. بکوپی تمامی تلاش خود را برای تحقق ارائه سرویس‌دهی امن را انجام خواهد داد اما در صورتی که تراکنش اشتباه صورت پذیرد بکوپی حق عودت وجه را برای خود محفوظ می‌دارد.کارشناسان بکوپی تمام تلاش خود را برای سرویس‌دهی با کیفیت به صورت ۷۲۴ می‌کنند. سروﻳس‌‏های بکوپی آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت بکوپی تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.در صورتی که تراکنش ناموفق باشد پذيرنده مجاز است از تحويل كالا و ارائه خدمات به مشتري خودداري کند. بديهي است در صورت تحويل كالا به مشتري و عدم دريافت وجه، خسارات مربوطه به عهده پذيرنده خواهد بود.کاربران اجازه واگذاری اکانت خود به غیر را نداشته و مسئولیت و عواقب آن به عهده فرد یا شرکت ثبت شده در بکوپی است.
  بکوپی هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده‌های احتمالی از سرویس موجود ندارد و در صورت گزارش تلاش به رفع مشکل بوجود آمده خواهد کرد. البته امکان مراجعه به مراجع قضایی برای طرفین وجود خواهد داشت.پذیرندگان موظف هستند اطلاعات کامل خریدار را دریافت کنند و مسئولیت عدم دریافت اطلاعات بر عهده پذیرنده می باشد.هر پذیرنده این حق را خواهد داشت که چندین درگاه پرداخت جداگانه بسازد اما در صورت سوء استفاده بکوپی این حق را خواهد داشت که نسبت به مسدود سازی درگاه‌های پرداخت یا مسدود‌سازی اکانت اقدام کند.در صورت بروز هرگونه مشکل در روند فروش کالا و خدمات که ناشی از قصور پذیرنده باشد تمامی مسئولیت‌های ناشی از آن مورد بر عهده وی بوده و پذیرنده موظف به جبران خسارت وارده به دارنده پرداخت کننده و به تبع آن به شرکت است. در صورت وجود شکایت از سمت پرداخت کننده شرکت اقدامات لازم را برای اعتبار‌سنجی ادعای صورت گرفته از خریدار انجام خواهد داد و تا زمان رد کامل ادعا نسبت به مسدود کردن مبلغ مورد دعوی اقدام خواهد نمود.شرکت هیچ مسئولیتی در رفع دعاوی بین پذیرنده و سایر اعضایی که در زنجیره تامین کالا یا خدمات پذیرنده دخیل هستند، ندارد.
 • نظرات کاربران:
  نظرات کاربران در بکوپی با هدف به اشتراک‌ گذاشتن تجربه خرید از پذیرندگان راه‌اندازی شده است. بخش نظرات و امتیازدهی به پذیرندگان به عنوان شبکه اجتماعی نبوده و کاربران تنها می‌توانند در قالب چارچوب مشخص شده در سایت به ارائه نظرات خود اقدام نمایند. در صورتی که نظر کاربر توسط کارشناسان ما بررسی شده و خارج از قوانین مشخص بکوپی قرار بگیرد طبیعی است که از سایت حذف خواهد شد. بکوپی در قبال صحت یا عدم‌ صحت نظرات ثبت شده در قسمت نظرات هیچگونه مسئولیتی ندارد و نظرات منتشر شده به معنی تایید صحت آنها توسط بکوپی نیست. بکوپی از کاربران خود تقاضا دارد که برای انتخاب پذیرندگان و فروشگاه‌ها معیار خود را تنها بر پایه نظرات کاربران قرار ندهند.
 • شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران:
  انگلیسی بنویسید و از کیبورد انگلیسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
  برای ثبت نظر خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب باعث ترغیب کاربران برای خواندن نظر شما خواهد شد.
  نقد پذیرندگان باید شامل نقاط قوت‌ و نقاط ضعف‌ سرویس‌ها و محصولات ارائه شده توسط پذیرنده باشد. سعی شود متن‌های نوشته شده به صورت خلاصه و تیتروار منتشر شود و از مبالغه در آنها پرهیز شود. معیارهای مختلف همچون قیمت‌‌ها و کیفیت محصولات و نحوه برخورد را در نوشتن نقد خود لحاظ کنید و جنبه‌های مثبت و منفی پذیرنده را در نقد خود منتشر نمایید تا نقد شما به نقدی منصفانه تبدیل شود.بخش نظرات تنها با رویکرد انتشار تجربیات و نقد کاربران از پذیرنده آماده شده است. از بحث و گفتگو در این بخش بپرهیزید و در صورت داشتن سوال و درخواست راهنمایی آن را در بخش پشتیبانی با کارشناسان ما مطرح کنید.هرگونه توهین به کاربران دیگر یا پذیرندگان و استفاده از مواردی که نژادپرستانه و یا توهین به ادیان و مقدسات افراد و یا گروهی خاص باشد از بخش نظرات حذف شده و در صورت تکرار حساب کاربر مسدود خواهد شد.با توجه به سیاست‌های بکوپی و متعهد بودن به لینک‌های موجود در سایت، نباید لینک دیگر سایت‌ها را در قسمت نقد و بررسی ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  درج هرگونه آدرس دیگر سایت‌ها در بخش نظرها و همچنین درج ایمیل یا نام کاربری در شبکه‌های اجتماعی و یا پیام‌رسان‌ها باعث پاک شدن لینک و یا کل پیام خواهد شد. طبیعی است که کاربرانی که به تکرار این امر اقدام کنند حساب کاربریشان به صورت موقت و یا دائم مسدود خواهد شد.کاربر نقد خود نسبت به پذیرنده را می‌بایست تنها در صفحه مربوط به همان پذیرنده منتشر نماید، لذا هیچگونه نقد و بررسی در رابطه با پذیرنده‌های دیگر و یا سرویس‌های بکوپی را در بخش نقد و نظرات پذیرنده دیگر منتشر نکنید.در صورتی که از مسائلی اطمینان ندارید، در نظرات خود به هیچ‌وجه ثبت نکنید.
  ثبت مطالبی که برای کاربران مفید باشد و بتواند پذیرندگان را بهتر به آنها معرفی کند کمک شایانی به خریداران است پس سعی کنید در درج مطالب به این نکته دقت کنید که از مطالب شخصی، غیر ضروری و یا غیر مرتبط بپرهیزید.
  ثبت نظرات لازم است که به شیوه نگارشی ثبت گردد و از استفاده از ادبیات محاوره یا خلاصه کردن کلمات تا حد امکان خودداری کنید.
 • شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:
  – بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد.
  برای سوالات مربوط به پشتیبانی شما می‌توانید با آدرس ایمیل support@becopay.com ارتباط برقرار کرده تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان از طریق همان ایمیل پاسخگوی شما باشند.
  همچنین می‌توانید پرسش و پاسخ در مورد مشکلات را از طریق تلفن ?????? با کارشناسان ما در میان بگذارید.
 • محتوا:
  مطالب بکوپی در وبلاگ رسمی به آدرس www.becopay.com/blog منتشر خواهد شد. بکوپی تمام تلاش خود را برای انتشار محتوای به دور از اشتباه خواهد کرد. این اطلاعات از مراجع معتبر و اصیل استخراج شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که بکوپی تضمین نمی‌کند که مطالب درج شده در وبلاگ عاری از اشتباه باشند و یا در طول زمان صحت خود را به دلیل تغییر شرایط از دست ندهند.سایت بکوپی در کنار سرویس‌های اصلی خود سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به سرویس‌‏های جمعی شناخته می‌شوند، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان. سرویس‏‌های جمعی برای تسهیل ارتباط کاربران با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.© محتوای سایت بکوپی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت بکوپی تعلق دارد مگر در مواقعی که به طور مستقیم مجوز آن محتوای خاص در پایین مطلب منتشر شده درج شده باشد.© کلیه محتوا چه به صورت متن و یا گرافیک که در سایت و یا سرویس‌های بکوپی قرار دارد به عنوان دارایی‌های بکوپی و شامل قانون حق تکثیر محسوب شده و حق استفاده برای بکوپی محفوظ است مگر در مواقعی که به طور مستقیم مجوز آن محتوای خاص در پایین مطلب منتشر شده درج شده باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بکوپی محفوظ می‌دارد.هرگونه بهره‌برداری از سرویس‌های بکوپی خارج از استفاده معمول کاربر همچون استفاده از کراولر، بات و یا سیستم‌های داده‌کاوی و موارد مشابه برای جمع‌آوری داده چه با هدف تجاری و غیر تجاری ممنوع بوده و کاربران موظف به حفظ محرمانگی اطلاعات حساب و کلمه عبور خود هستند و مسئولیت هرگونه اقدام مخالف با قوانین بکوپی را به عهده خواهند گرفت.
 • نمایندگی:
  بکوپی تا این زمان در هیچ نقطه‏‌ای از جهان مرکز خدمات و پشتیبانی نداشته و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را جهت پیگرد قانونی به کارشناسان ما در واحد حقوقی به آدرس legal@becopay.com ارائه دهید.لازم به ذکر است که در صورتی که نمایندگی‌هایی در کشورهای دیگر تاسیس شود اطلاع رسانی آن در سایت انجام خواهد شد.
 • قوه قهریه:
  تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بکوپی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 • محدوده‌ی مسئولیت بکوپی:
  از آنجا که بکوپی تنها سرویس‌های مالی و نرم‌افزاری ارائه می‌‌دهد و در ارائه کالا و خدمات توسط پذیرنده نقش ندارد، هیچ‌گونه تضمینی در خصوص کیفیت محصولات و خدمات، سلامت فنی آن، صلاحیت و برخورد پذیرندگان، در زمان ارائه خدمات و کیفیت محصولات که پذیرنده به خریدار ارائه می‌‌دهد نخواهد داشت.
  بکوپی این حق را دارد که سقف دریافت توسط پذیرنده را بدون اطلاع وی محدود نماید.
  بکوپی هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث که ممکن است موجب حدوث ایراد در پروفایل و حساب کاربر گردد نخواهد داشت.
  مسئولیت مراقبت از اطلاعات کاربری بر عهده ایشان بوده و بکوپی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. بکوپی هیچگاه رمز عبور کاربران را درخواست نخواهد کرد. در صورت فراموشی می توانید با استفاده از لینک فراموشی رمز عبور نسبت به بازیابی آن اقدام کنید.
  اگر بنا به هر دلیلی ضرری از طرف خریدار به فروشنده یا برعکس وارد شده باشد باید بین طرفین حل و فصل شود. بکوپی امکان مکالمه بین طرفین را از طریق بخش پشتیبانی فراهم خواهد آورد. در صورت عدم حل مشکل امکان پیگیری قضایی برای طرفین وجود خواهد داشت.
  در صورت نوسانات لحظه‌ای بالا که بکوپی تشخیص دهد که سبب ضرر بزرگ به مجموعه خواهد شد امکان کنسل کردن تراکنش و عودت پرداخت را برای خود محفوظ می‌دارد.
  در صورتی که هر یک از طرفین ضرر و زیانی به بکوپی وارد کند موظف به جبران آن خواهد بود.